Close

Ege Vizyon Akademi Mesleki Yeterlilik Ve Belgelendirme Firması Ortakları M. Murat Bozkurt Ve Çağlar Kalkan Obezitenin Önemine Dikkat Çektiler (13 Eylül 2016)

Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme sektöründe yer almakta olan Ege Vizyon Akademi ( EVAK ) firmamız çalışanları ile yaptığımız eğitim ve çalışmalarda obezite konusuna vurgu yaptıklarını, insan yaşamının ve sağlığının öncelik olduklarını belirten BOZKURT ve KALKAN, Obezitenin beslenme alışkanlığından kaynaklandığı gibi metabolik hastalıklardan da kaynakladığını iyi bildiklerini söylediler.

BOZKURT ve KALKAN, firmalarımızın tamamının iş sağlığı ve güvenliği hizmeti kapsamında İzmir Alternatif İş Sağlığı ve Güvenliği firmasından hizmet aldıklarını, kanun ve yönetmeliklerde belirtilen mecburiyetler öncelikle yerine getirldiğini yanısıra ilk yardım eğitimleri gibi Obezite ve beslenme konusunda da yetkin olan hekimlerden hizmet aldıklarını belirttiler.

Çalışanlarımız kendileri ve ailelerinin sağlığı önceliğimiz diyen BOZKURT ve KALKAN, T.C. Sağlık Bakanlığı bilgilendirmelerini takip ettiklerini kampanyalarına destek verdiklerini, hekimleri vasıtası ile firmalarının uyum programlarını yürüttüklerini açıklayan BOZKURT ve KALKAN, tüm firma sahipleri ve yetklilerinin de aynı duyarlılığı göstermeleri ile daha sağlıklı bireyler, daha sağlıklı çalışanlar ile daha sağlıklı bir geleceği hedeflemekteyiz. dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir