Close

Ege Vizyon Akademi Yönetim Kadrosu İTO Başkanı Ekrem Demirtaş Himayesinde Yapılan Toplantıda MYK Daire Başkanı Mehmet Ordukaya İle Bir Arya Geldi (09 Eylül 2016)

Ege Vizyon Akademi 1 Eylül 2016 tarihinde MYK dan yetkilendirilerek İzmir ve Ege bölgesinin ilk ve tek yetkilendirlmiş kuruluşu oldu.

Ege Vizyon Akedemi yönetim kurulu ve yöneticileri Mesleki Yeterlilik Belgelendirme sektöründe yapılan toplantılarda katılımcı ve konuşmacı olarak yer almakta, sektörün gelişmesine katkı sağlamak amacı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ege Vizyon Akademi Genel Müdürü Mehmet Murat BOZKURT Ve Belgelendirme Müdürü Çağlar KALKAN yaptıkları açıklamalarda 2 yıldır sektörün aktif olarak içerisindeyiz. MYK akreditasyonumuz yeni olmasına rağmen son 2 yıldır fuar organizasyonlarına katılımlarımızla, iş sağlığı ve güvenliği toplantılarına katılımlarımızla Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme sektörünün gelişimi için çalışmalarımıza devam ediyoruz dediler.

Akreditasyonumuzun ilk haftasına Sayın Mehmet ORDUKAYA’ yı İzmirde görmekten mutluluk duydukalarını ifade eden Ege Vizyon Akademi Genel Müdürü Mehmet Murat BOZKURT Ve Belgelendirme Müdürü Çağlar KALKAN, İzmir Ticaret Odası Başkanı Sayın Ekrem DEMİRTAŞ’ himayesinde İTO nun da  Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme sektörüne girmesinden mutluluk duyduklarını ve ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade ettiler.

İzmir Ticaret Odası Başkanı Sayın Ekrem DEMİRTAŞ ın himayesinde Mesleki Yeterlilik Kurumu Belgelendirme Daire Başkanı Sayın Mehmet Ordukaya nın katılımı ile düzenlenen Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme konulu toplantıya Ege Vizyon Akademi Genel Müdürü Sayın Mehmet Murat BOZKURT, Belgelendirme Müdürü Sayın Çağlar KALKAN, Kalite Müdürü Sayın Ayşe ŞAHİN in katılımları ile gerçekleştirildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir