Close

M. Murat Bozkurt Ve Çağlar Kalkan Mesleki Yeterlilik Kurumunu Ziyaret Etti. (17 Ağustos 2016)

Ege Vizyon Akademi ortaklarından genel müdürü Mehmet Murat BOZKURT ve firmanın ortaklarından Belgelendirme Müdürü Çağlar KALKAN, Mesleki Yeterlilik Kurumunu ziyeret etti.

Mesleki Yeterlilik Belgelendirme sektöründe faaliyet yetkilendirmesinin son aşamasında bulunan Ege Vizyon Akademi Mesleki Yeterlilik ve  Belgelendirme Ltd. Şti. eylül 2016 itibari ile İzmir ve Ege bölgesinin ilk ve tek akredite (yetkilendirilmiş) kuruluşu olacak.

Sn BOZKURT ve Sn KALKAN, MYK yetkilileri ile yaptıkları görüşmelerde Mesleki Yeterlilik Belgelendirme sektöründe tanıtım ve faaliyetlerin yanısıra yapılacak denetimler konusunda da karşılıklı fikir alışverişi yaptılar.

Özellikle MYK Denetim Daire Başkanı sayın Nuri BİLSELOĞLU, Ege Vizyon Akademi yetkilleri ile tanışmaktan memnun olduğunu, karşılıklı görüşme ile firmaları tanımanın ve MYK nın görüşlerinin birinci ağızdan iletilmesinin memnunluk verici olduğunu dile getirdi.

Mesleki Yeterlilik Belgelendirme sektörünün sıkı denetlemeler ile takibinin yapıldığını ve önümüzdeki dönemde denetim faaliyetlerinin artacağını, MYK nın her firmaya aynı mesafede duruşunun devam edeceğini belirten Ege Vizyon Akademi yetkilileri Sn BOZKURT ve Sn KALKAN, sektörün yenisi ve tanıtımında öncüsü olmak güzel dediler.

Sayın Mehmet ORDUKAYA başta olmak üzere birçok yetkili ile örüşme fırsatı bulan Sn BOZKURT ve Sn KALKAN, demokrasimizin kalbi ve başkentimiz Ankara olduğu gibi Mesleki Yeterlilik Belgelendirmenin merkezi MYK da olmaktan saygın ve dinamik bir kadro ile tanışmış olmaktan mutlu olduklarını dile getirdiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.