Close

Onore Akademi Ve Ege Vizyon Akademi Mesleki Yeterlilik Sınavları İşbirliği (14 Ekim 2016)

Onore Akademi şirket ortağı ve yönetisi Nazmi TEKİN ve Ege Vizyon Akademi ortağı ve yöneticisi Çağlar KALKAN Mesleki Yeterlilik Sınavlarında işbirliği protokolünü imzaladı.

Ege Vizyon Akademi ve Onore Akademi imzaladıkları protokol ile Mesleki Yeterlilik Belgelendirme sektöründe kalitenin ve güvenin temsilcileri olacaklarını dile getirdiler.

TEKİN ve KALKAN yaptıkları açıklamada işbirliği ile daha güçlü bir hizmet ağı oluşturmayı yerinde ve zamanında Mesleki Yeterlilik Sınav organizasyonları yaparak işverenleri ve çalışanları 2017 ye hazır hale getirmeyi planladıklarını dile getirdiler.

Sayın KALKAN, Onore Akademinin 19 yıllık tecrübe ve deneyiminin, Sayın TEKİN de Ege Vizyon Akademinin güçlü teknik yapısı ve kadrosunun işbirliği sürecinin başlangıç noktası olduğunu, karşılıklı güven ile desteklendiğini dile getirdiler.

İşveren ve çalışanlara seslenen KALKAN ve TEKİN, Mesleki Yeterlilik Sınav başvurularını ertelemeden yapmalarını son tarih gibi zannedilen 31 aralık 2016 yı beklememeleri uyarısını yaptılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir